motoger

Wyświetlacz Skoda Octavia I

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Wyświetlacz Skoda Octavia I
Wyświetlacz Skoda Octavia I
Wyświetlacz Skoda Octavia I
Wyświetlacz Skoda Octavia I
Wyświetlacz Skoda Octavia I
Wyświetlacz Skoda Octavia I
Wyświetlacz Skoda Octavia I
Wyświetlacz Skoda Octavia I

Sprzedawcy części do Skoda Octavia:

auto szrot
auto części zamienne
giełda części
auto części poznań
giełda części używanych samochodowych poznań
czesci samochodowe uzywane
części używane poznań
giełda części samochodowych
auto części
giełda części moto2.pl
auto kasacja części używane
części używane amerykańskie
części moto2
moto2
części szrot samochodowy
auto części gliwice
moto2.pl
auto czesci zamienne
giełda części słomczyn
części uzywane samochodowe
auto części słomczyn
giełda części śląsk
zamienne czesci samochodowe
auto części warszawa
części używane opel
gielda czesci
giełda części poznań
auto szrot samochodowy

Cena Wyświetlacz Skoda Octavia Cena

Sprzedaż i oferty części używanych samochodowych Skoda Octavia przedstawiamy tutaj ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Wyświetlacz. Oferty części w kategorii Komputery. Ta oferta sprzedaży części pokazana w naszym serwis ogłoszeń części używanych w dniu 2025-01-26 i to ogłoszenie bez przerwy jest aktualne, aż do dzisiaj 2025-02-07 - numer oferty 31303831. Część używana Wyświetlacz do Skoda Octavia I jest wystawiona dla klienta mechanika itp. na sprzedaż. Oferent ma na stanie 5 sztuk tych części samochodowych. Cena Wyświetlacz Skoda Octavia I 1.8 2000 SUV. Tanio Wyświetlacz Skoda Octavia I 1.8 2000 SUV. Samochód ten posiada pojemność silnika 1.8 i jeździ już po autostradach i drogach miejsko-wiejskich od roku 1997. Nadwozie zastosowane dla niniejszego samochodu nieprzeciętnego to SUV i dostępny jest ten pojazd w salonach marki Skoda. Ten model Octavia na rynku europejskim dostępny jest na pewno w wersjach I, I FL, II, II FL, III.


Opinie mechaników i blacharzy

Szukałem na szrocie samochodowym wyświetlacz . Mogę zabrać się za naprawę podobno bezawaryjnego Skoda Octavia wersja I. Chciałem sprowadzić z Niemiec ale kupiłem w Polsce moje Skoda Octavia. To auto nawet się nie psuje i nie interesuje mnie ile kosztują części. Ludzie mówią, że Skoda Octavia W niemieckich komisach można znaleźć ładny egzemplarz z małym przebiegiem i bezwypadkowy. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Skoda Octavia bo mnie to nie interesuje. Wiem że można samemu naprawić Skoda Octavia. Kocham te samochody. Czytałem na forum jak samemu wymienić wyświetlacz do Octavia. Widziałem całe takie auto na części w Śrem. Mogłem zobaczyć na szrocie jak rozbiera się na części samochody z anglii czyli angliki na czesic oni są bezpośrednim importerem ze szrotu pod Londynem Widziałem na tym auto szrocie dużo części takich jak maska, zderzak, lampa ale ja potrzebowałem wyświetlacz. Nie wiem czy wyświetlacz pasuje z anglika ale kupiłem bo było tanio Jest już więcej sprzedawców i części niż na giełdzie części używanych w Poznaniu więc kupuję. Jak nie dostanę wyświetlacz na motoger.pl to już nigdzie nie kupię. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w MOTOGER.pl:
No wspaniale wyjeżdżam z marketu a tam jakiś osioł uderza w mój samochód Skoda Octavia. Teraz bardzo chciałbym znaleźć tanio wyświetlacz. I co teraz zrobić czas popytać znajomych o części Skoda Octavia. Skontaktuje się ze znajomym i pogadam jak naprawić samemu wyświetlacz w Skoda Octavia. Rzadko spotyka się taką usterkę ale to chyba przez małe używanie auta. Po smacznym śniadaniu będę ogarnięty i nie rozwalę wyświetlacz do Skoda Octavia. dzięki mojemu kumplowi znalazłem giełdę części używanych motoger i uzyskałem w świetnej cenie wyświetlacz. To był super dzień gdy wiedziałem że jadę do miejscowości Śrem. Doznałem szoku gdy zobaczyłem ile jest wyświetlacz. Gdy przyjechałem na ten malutki Szrot zobaczyłem częściowo rozebrane Skoda Octavia na części.  


KONTAKT

tanio Wyświetlacz Skoda Octavia I

Zadzwoń

Koszt PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. i w soboty w godz. . Koszt PLN brutto/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 296 firm
z Polski.

Wyświetlacz Skoda Octavia I
Wyświetlacz Skoda Octavia I Wyświetlacz Skoda Octavia I
Copyright © 2025. MOTOGER.pl